Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wągrowcu

ul. Janowiecka 98A, 62-100 Wągrowiec

 

Jak korzystać z BIP

Ustawa z dnia 6 września 2002 r. o dostępie do informacji publicznej nakłada na administracje publiczną, w tym na nasz samorząd, obowiązek udostępniania informacji za pomocą publikatora teleinformatycznego zwanego Biuletynem Informacji Publicznej. Biuletyn niniejszy został utworzony zgodnie z wymogami określonymi w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 17 maja 2002 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej i jest dostępny całodobowo pod adresem internetowym: http://www.gzgkimwagrowiec.pl/bip i można do niego dotrzeć także z głównej strony WWW Ośrodka, po naciśnięciu na przycisk <BIP>.

Informacja publiczna dotycząca naszego Zakładu została podzielona na 2 główne kategorie:

  • menu podmiotowe dotyczy lokalizacji i struktury organizacyjnej Zakładu,
  • menu przedmiotowe działalności Zakładu.

Wybór interesującej informacji dokonywany jest, podobnie jak w przypadku każdej innej strony internetowej, przez naciśnięcie "przycisku" opisującego daną informację.
U góry strony można wyszukać informacje zawierające podaną frazę, można również polepszyć czytelność strony zwiększając czcionkę lub kontrast.

Nie wszystkie informacje publiczne, dotyczące naszego zakładu, można znaleźć w niniejszym publikatorze teleinformatycznym i to z kilku powodów. Po pierwsze - BIP jest aktualnie tworzony; wprowadzenie tak wielkiej ilości informacji wymaga nakładu pracy i czasu - jest ona i będzie nadal wprowadzana. Po drugie niektóre dokumenty, czy rejestry ulegają częstym zmianom lub posiadają dużą objętość i dlatego nie umieszczono ich ze względów praktycznych.

Pozostając w przekonaniu, że niniejszy Biuletyn ułatwi Państwu dostęp do informacji publicznych dotyczących Zakładu, zapraszamy do jego użytkowania. Chętnie poznamy Państwa opinie na temat korzystania z informacji w nim zawartych - wszelkie uwagi, czy sugestie prosimy kierować na adres Ośrodka: gzgkim@gzgkimwagrowiec.pl

Informacje

Liczba wyświetleń: 792
Utworzono dnia: 27.06.2018

Historia publikacji

  • 08.01.2019 18:46, Paulina Maciejewska
    Edycja strony: Jak korzystać z BIP